Kontakt

Apartament "Pod Nachodzkim zamkiem"
Tomasz A. Kaniewski
Poděbradova 869
547 01 Náchod
Republika Czeska

Rezerwacje:
    tel. +420 778 006 786
    e-mail: apartament@nachod.pl

W celu dokonania rezerwacji należy skontaktować się z właścicielem telefonicznie, mejlowo lub poprzez formularz zapytania rezerwacyjnego. Po zaakceptowaniu zapytania rezerwacyjnego przez właściciela, należy dokonać wpłaty zadatku w wysokości kwoty za jeden nocleg na rachunek bankowy podany w potwierdzeniu w przeciągu max. 2 dni od otrzymania potwierdzenia.

Rezerwację uważa się za dokonaną w momencie zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym.

Pozostałą kwotę za zarezerwowane noclegi należy dopłacić w dniu przyjazdu w gotówce (w polskich złotych).


Anulowanie rezerwacji:

W przypadku anulowania rezerwacji przez właściciela jest on zobowiązany do zwrócenia Gościowi, którego rezerwacja została anulowana, kwoty dokonanej wpłaty w pełnej wysokości.

W przypadku anulowania rezerwacji lub nieskorzystania z wynajętego apartamentu wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi.Rezerwacja

Napisz majla z zapytaniem
Termin od * DD.MM.RRRR
Termin do * DD.MM.RRRR
Imię i nazwisko *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Treść zapytania
Weryfikacja *
Proszę przepisać treść obrazka w poniższe pole
Pola oznaczone * są wymagane

Informacje

Redakcja Serwisu udziela podstawowych informacji o mieście nieodpłatnie na podstawie informacji dostępnych w oficjalnych serwisach internetowych miasta oraz w innych serwisach internetowych i mediach dostępnych w internecie w języku czeskim.

Zachęcamy do współpracy! Osoby, które odwiedziły nasze miasto i chciałyby podzielić się swoją opinią o architekturze miasta, miejscach noclegowych, restauracjach, urzędach itp., zachęcamy do kontaktu z naszą redakcją. Również będziemy wdzięczni za nadesłane fotografie wykonane przez Państwa podczas odwiedzin miasta i okolic.

Dojazd